Славське 2020 на VIRTUAL.ua
Карта Славське. Заклади, місця та організації у Славське.

Славське — відоме карпатське селище-гірськолижний курорт на Сколівщині (Львівщина), в долині річок Опір і Славка. Розташований Славськ (так інколи називають це селище) в серці Карпат,  на схилах гір Тростян, Ільза, Погар, Менчіл, Довбушанка, Писана і Клива. Географічне положення і природні умови, а також зручне транспортне сполучення (у Славську є залізнична станція) посприяли активному розвитку селища і в скорому часі зробили його одним з найвідоміших гірськолижних курортів України.

Тут добре розвинута інфраструктура гостинності: в регіоні (Славську і довколишніх менших селах) знаходиться багато закладів відпочинку: готелів, баз відпочинку і спортивних баз. Добре розвинутий також більш доступний для туристів приватний сектор: багато жителів регіону пропонують туристам в оренду приватні пансіонати і цілі садиби. В самому Славську є достатня кількість магазинів, аптек. Є боулінг-клуб, місця прокату гірськолижного спорядження.

Для фанатів гірськолижного спорту і екстремального відпочинку Славське — справжній рай. Схили гори Тростян задовольнять як початківців, так і справжній екстремалів. Частину року річка Опір, яку протікає поблизу Славська, чудового годиться для рафтингу. На вершину гори Тростян, як взимку, так і влітку, можна дістатись з допомогою крісельних доріг (довжина одної з них становить цілих 2750 м). Така тривала «екскурсія» (понад годину) високо в небі над Карпатами залишається в пам’яті кожного, хто її спробував!

З 2007 року у Славську щорічно влітку проводиться міжнародний рок-фестиваль «Славське-Рок».